Kariéra

Máte zkušenosti z oboru financí? Chcete si přivydělat? Hledáte nové příležitosti?

Obchodní zástupce - Praha, Střední Čechy

Náplň práce:

  • komunikace se zájemci o půjčku
  • sepisování žádostí o půjčku (pouze elektronicky)
  • realizace marketingových aktivit
  • vyhledávání dalších obchodních příležitostí prodeje půjček
  • schůzky s klienty kvůli podpisu smlouvy

Požadavky:

  • zkušenosti z finanční sféry - výhodou
  • znalost práce na PC
  • čistý trestní rejstřík
  • zodpovědnost a samostatnost
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • orientace na výsledek

Nabízíme:

  • samostatnou a zajímavou práci
  • volnou pracovní dobu
  • kancelářské prostory firmy volně k využívání
  • VYSOKÉ PROVIZE
  • komplexní zaškolení a odborné vedení
  • možnost kariérního postupu

Domluvte si informativní schůzku na telefonním čísle 604 857 650 nebo pomocí kontaktního formuláře.

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

Nahrané soubory...

Zatím nejsou nahrané žádné soubory.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.